Produkowaliśmy dla
 • Wózek kamerowy - 14 metrów - głowica 2D

  Idealny na koncerty, imprezy ze sceną, do produkcji reklam i klipów. Oferujemy dojazd do klienta, montaż, obsługę oraz doradztwo w zakresie wykorzystania możliwości wózka WIPI.PL. Dostarczamy gotowej ujęcia!

  Nasz sprzęt to konstrukcja szynowa o łącznej długości 14 metrów (7 elementów po 2 metry) ze sterowaniem zdalnym oraz głowicą 2D na różnego typu kamery czy aparaty.
   
   
  CENA: od 999 PLN
 • Kran kamerowy - 6 metrów z głowicą 3D

  Świetny do produkcji telewizyjnych takich jak klipy, relacje z imprez, spoty. Zapewniamy pełen montaż na planie, fachową obsługę. Oferujemy dojazd i nagrania gotowych ujęć przez naszą ekipę!

  Kran WIPI.PL to model UCF-5500, który daje nieograniczone możliwości filmowe. Ujęcia możliwe są zarówno przy samej ziemi, jak i dużej wysokości. Na wyposażeniu głowica 3D.

  POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ >>>

  CENA: od 899 PLN

 • Flycam Pro6000 - wynajem z obsługą

  Stabilizacja obrazu na planach filmowych to podstawa dobrej produkcji. Oferujemy wynajem wraz z obsługą systemu stabilizacji obrazu flycam pro6000. Nasze fachowe doradztwo ustabilizuje każde wasze ujęcie!

  Nasz zestaw składa się z kamizelki Magic Vest, dwóch ramion Magic arm, flycama 6000 oraz peryferiów sprzętowych, niezbędnych do pełnej pracy. Mamy za sobą lata praktyki z tym urządzeniem. Teraz możemy pomóc na każdym planie zdjęciowym!

  POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ >>>

  CENA: od 79 PLN

Teledyski bardziej przystępne cenowo!

Wyjątkowa promocja! TELEDYSKI dla młodych zespołów z rabatem 10% w całym 2017 roku!