Produkowaliśmy dla

Koncert Muzyki Filmowej - relacja filmowa

Nadzwyczajna produkcja koncertowa! Niezwykła i ogromna scena, multimedia, tancerze. Projekt jakiego jeszcze nie było! "Koncert Muzyki Filmowej" został zarejestrowany przez kamery WIPI.PL! 

To kolejna odsłona współpracy z firmą Royal Concert oraz Justyną Steczkowską. Po udanym składzie koncertowej płyty DVD "Anima" nasze studio podjęło się współpracy w zakresie rejestracji wideo Koncertu Muzyki Filmowej. Jak piszą twórcy trasy to nadzwyczajna produkcja koncertowa! Niezwykła i ogromna scena, multimedia, tancerze. Projekt jakiego jeszcze nie było! "Koncert Muzyki Filmowej". Największe światowe hity wykonują Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Krzysztof Cugowski, Janusz Radek, Mietek Szcześniak czy Krzysztof Kiljański, a wszystko to w towarzystwie ponad pięćdziesięcioosobowej Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej. Całość poprowadzą znani i lubiani prezenterzy; Grażyna Torbicka i Tomasz Raczek.

Nasze studio dokonało rejestracji jednego z koncertów m.in. z użyciem scenicznego wózka kamerowego WIPI.PL o długości szyn 14 metrów, a także 5 kamer wspomagających. Materiał końcowy to pełna rejestracja wybranych utworów, które prezentowane są w nowych lokalizacjach koncertowych, a fragmenty zostały zamieszczone na profilu Justyny Steczkowskiej na Facebooku >>> KLIKNIJ TUTAJ

Fot. Paweł Deska Vintage - źródło: Facebook Justyny Steczkowskiej 

Teledyski bardziej przystępne cenowo!

Wyjątkowa promocja! TELEDYSKI dla młodych zespołów z rabatem 10% w całym 2017 roku!